Obchodný manažér - senior

V rámci rozvíjajúceho sa obchodného oddelenia hľadáme skúseného obchodného manažéra, ktorého kľúčovou úlohou bude zavedenie aktívneho predaja nového sortimentu našich výrobkov. Základnou úlohou bude vyhľadávanie nových obchodných príležitostí, zákazníkov, projektov a trhov a ďalšie pridružené náležitosti.

Druh pracovného pomeru:                                                plný úväzok, živnosť
Základná zložka mzdy (brutto a ďalšie odmeny):        1 800 €/mesiac + pohyblivá zložka závislá od objemu zrealizovaných obchodov
Termín nástupu:                                                                 dohodou

    INFORMÁCIE O PRACOVNOM MIESTE

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

» Vyhľadávanie nových obchodných príležitostí, zákazníkov, projektov a trhov,
» starostlivosť o zákazníkov, trhy, projekty (pravidelná komunikácia a osobný kontakt),
» príprava ponúk, prípadových štúdií, analýz a návrhov riešení,
» úzka spolupráca s tímom projektových manažérov, technológov, servisného a marketingového tímu,
» realizácia obchodných prípadov (kompletný dohľad nad celou zákazkou).

Zamestnanecké výhody a benefity:

» Zaujímavá práca v stabilnej slovenskej spoločnosti s modernými výrobnými technológiami,
» mladý kolektív,
» firemné akcie,
» motivujúce platové ohodnotenie,
» pracovné prostriedky (automobil, notebook, mobilný telefón),
» možnosť stravovania v podnikových priestoroch.

   POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA

Požadované vzdelanie:

» Vysokoškolské 1. stupňa,
» vysokoškolské 2. stupňa.

Očakávané znalosti a skúsenosti:

» Skúsenosti z požadovanej oblasti (predaj skladovej techniky a automatizovaných zariadení),
» minimálne 5 rokov praxe,
» znalosť moderných technológií a prístupov,
» flexibilita, samostatnosť a analytické myslenie,
» vysoké pracovné nasadenie, nadšenie,
» ochota cestovať,
» komunikatívnosť, pohotové reakcie, príjemné a reprezentatívne vystupovanie,
» obchodné, ekonomické a výrobno-technické znalosti,
» skúsenosti s akvizíciou nových zákazníkov v rámci Slovenska, Európy aj celého sveta,
» aktívna znalosť nemeckého jazyka výhodou.

    KONTAKT

V prípade záujmu môžete žiadosti spoločne so životopisom posielať:

» poštou na adresu:
KOVAL SYSTEMS, a. s.
Krížna 950/10
018 61  Beluša

» e-mailom:
praca@kovalsystems.com

Bližšie informácie Vám radi poskytneme na čísle +421 918 087 947.

Informácie o zásade ochrany osobných údajov uchádzačov o zamestnanie si môžete prečítať kliknutím na tento odkaz.

We inform you that processing of personal data collected by the KOVAL Systems is under the supervision of the Euro TRADING s.r.o. and it is in accordance with the 44 § of Act no. 18/20128 Z.z. and the Article No. 37 REGULATION (EU) 2016/679 OF THE EUROPEAN PARLIAMENT AND OF THE COUNCIL. The Euro TRADING s.r.o. offers you an authorized person you can contact at zo@eurotrading.sk. You can find more information at: www.eurotrading.sk/zo