Senior technológ - tvárnenie plechov

Hlavná pracovná náplň bude pozostávať z vypracovania technologických postupov a časových noriem vrátane kalkulácií, vykonávania zmien v technologickej dokumentácii, zodpovednosti za efektívne využívanie systémových prostriedkov pri tvorbe technologickej dokumentácie, spoluúčasti na výbere vhodného náradia, nástrojov, šablón a meradiel a z ďalších súvisiacich činností.

Druh pracovného pomeru:                                                plný úväzok
Základná zložka mzdy (brutto a ďalšie odmeny):        1 200 €/mesiac (v závislosti od skúseností kandidáta) + 20% variabilná zložka mzdy (v závislosti od výkonu a kvality práce). Doba určitá na 1 rok (skúšobná doba sú 3 mesiace) a v prípade spokojnosti bude určitá doba zmenená na neurčitú.
Termín nástupu:                                                                 ihneď

    INFORMÁCIE O PRACOVNOM MIESTE

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

» Spoluúčasť na realizácii požiadaviek obchodného úseku z hľadiska tvorby technologickej dokumentácie,
» spolupráca s výrobným úsekom a operatívne riešenie vzniknutých situácií s cieľom zabezpečiť plynulý tok výroby a plnenie plánu,
» vypracovávanie cenových ponúk pre obchodný úsek,
» podieľanie sa na výbere vhodného náradia, nástrojov, šablón a meradiel,
» tvorba technologických rozpisiek,
» vypracovanie technologických postupov a časových noriem pre jednotlivé komponenty výrobkov vrátane kalkulácií,
» realizovanie schválených zmenových konaní v technologickej dokumentácii,
» zodpovedanie za uplatňovanie vysokej úrovne kvality pri inovácii výrobkov a technológií vytvorením jednoznačnej, presnej a úplnej technologickej dokumentácie,
» objektivizovanie THN a kalkulácie prostredníctvom interných auditov TG procesov),
» zreálnenie THN z hľadiska ekonomiky a výkonnosti systému,
» spolupracovanie pri organizácii a riadení úloh konštrukčno-výrobného a technologického rozvoja,
» vytváranie a vydávanie komplexnej technickej dokumentácie z overeného prvovýrobku cez prototypový rad do rutinnej výroby,
» zodpovedanie za racionálne a efektívne využívanie systémových prostriedkov pri tvorbe technologickej dokumentácie,
» zodpovedanie za plnenie činností, ktoré prislúchajú TPV a TG podľa príslušných PR.

Zamestnanecké výhody a benefity:

» Práca na zaujímavých projektoch v slovenskej spoločnosti s modernými výrobnými technológiami,
» firemné akcie,
» koncoročné odmeny v závislosti od ekonomických ukazovateľov,
» mladý kolektív,
» čisté pracovné prostredie,
» jednozmenná prevádzka,
» možnosť stravovania v podnikových priestoroch,
» široké technologické zázemie,
» možnosť inej formy spolupráce (SZČO),
» zabezpečenie ubytovania,
» systematický rozvoj zamestnanca (školenia, odborné kurzy atď.),
» možnosť kariérneho rastu.

   POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA

Požadované vzdelanie:

» Stredoškolské s maturitou,
» nadstavbové / vyššie odborné vzdelanie,
» vysokoškolské 1. stupňa,
» vysokoškolské 2. stupňa,
» technický / strojársky odbor.

Očakávané znalosti a skúsenosti:

» Minimálne 3 roky praxe,
» vodičský preukaz skupiny B,
» skúsenosti z kusovej aj sériovej výroby,
» znalosť technológie tvárnenia plechov,
» komunikačná zručnosť na vysokej úrovni,
» Time management,
» orientácia v normách a v technickej dokumentácii,
» analytické myslenie, zodpovednosť,
» skúsenosti s riadením ľudí,
» odolnosť voči stresu,
» znalosť ERP systému (SAP výhodou),
» tímová spolupráca.

    KONTAKT

V prípade záujmu môžete žiadosti spoločne so životopisom posielať:

» poštou na adresu:
KOVAL SYSTEMS, a. s.
Krížna 950/10
018 61  Beluša

» e-mailom:
praca@kovalsystems.com

Bližšie informácie Vám radi poskytneme na čísle +421 918 087 947.

Informácie o zásade ochrany osobných údajov uchádzačov o zamestnanie si môžete prečítať kliknutím na tento odkaz.