JAVA Fullstack programátor

Hlavná pracovná náplň bude pozostávať z prác na komplexnom software vývoja aplikácií (vrátane návrhu a designu) až po ich integráciu a nasadenie, inštalovanie Linux serverov, SQL serverov, Apache Tomcat aplikačných serverov, testovanie vybraných častí systému a plnenie ďalších úloh.

Druh pracovného pomeru:                                                plný úväzok, živnosť
Základná zložka mzdy (brutto a ďalšie odmeny):        1500 €/mesiac, mzda je závislá od odbornej praxe a kvalifikácie kandidáta
Termín nástupu:                                                                 dohodou

    INFORMÁCIE O PRACOVNOM MIESTE

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

» Práca na komplexnom software vývoji od návrhu/dizajnu aplikácií až po ich integráciu a nasadenie pre zakladacie systémy zariadení             našej spoločnosti,
» inštalácie Linux serverov, SQL serverov a Apache Tomcat aplikačných serverov,
» testovanie vybraných častí systému,
» pravidelné konzultácie a spolupráca s tímom developerov,
» práca s Java, Java EE 8, Vaadin, REST, Hibernate, GIT alebo Maven.

Zamestnanecké výhody a benefity:

» Práca na zaujímavých projektoch (výrobkoch, ktoré naša spoločnosť vyvíja),
» firemné akcie,
» koncoročné odmeny,
» rozvoj prostredníctvom doplňujúcich školení, účasť na konferenciách,
» pružný pracovný čas,
» možnosť práce aj z domu,
» možnosť stravovania v podnikových priestoroch.

   POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA

Požadované vzdelanie:

» Vysokoškolské 1. stupňa v odbore informačných technológií,
» vysokoškolské 2. stupňa v odbore informačných technológií.

Očakávané znalosti a skúsenosti:

» Anglický jazyk - začiatočník (A2),
» Java - expert,
» webové Rest - full služby - základy,
» web HTML, JavaScript, CSS - základy,
» Vaadin framework - základy,
» SQL - pokročilý,
» Linux - pokročilý,
» počet rokov praxe - 3 roky,
» schopnosť pracovať v kolektíve,
» schopnosť dynamicky sa prispôsobovať stále sa meniacim prioritám na danom projekte,
» samostatnosť a zodpovednosť,
» ochota cestovať,
» základy elektrotechniky výhodou.

    KONTAKT

V prípade záujmu môžete žiadosti spoločne so životopisom posielať:

» poštou na adresu:
KOVAL SYSTEMS, a. s.
Krížna 950/10
018 61  Beluša

» e-mailom:
praca@kovalsystems.com

Bližšie informácie Vám radi poskytneme na čísle +421 918 087 947.

Informácie o zásade ochrany osobných údajov uchádzačov o zamestnanie si môžete prečítať kliknutím na tento odkaz.

We inform you that processing of personal data collected by the KOVAL Systems is under the supervision of the Euro TRADING s.r.o. and it is in accordance with the 44 § of Act no. 18/20128 Z.z. and the Article No. 37 REGULATION (EU) 2016/679 OF THE EUROPEAN PARLIAMENT AND OF THE COUNCIL. The Euro TRADING s.r.o. offers you an authorized person you can contact at zo@eurotrading.sk. You can find more information at: www.eurotrading.sk/zo